Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Як вибрати балконний блок?

Види балконних блоків

Балконний блок – це вікно (одне або декілька) з дверима на балкон.

Існує декілька різних варіантів балконних блоків:

1 варіант: стандартний варіант (більш поширений і бюджетний) – це двері з одним глухим вікном, де не використовується додаткова фурнітура (за рахунок якої і йде здешевлення вікна).

2 варіант: балконні двері + відкривне вікно, яке використовується для провітрювання приміщення з закритими дверима.

3 варіант: балконні двері + двостулкове вікно, де одна стулка відкривна, а інша глуха.

4 варіант: французький тип балконного блоку, в якому балконний блок монтується від підлоги до стелі. Тут може бути декілька форматів скління: двоє дверей можуть бути відкривними або ж одна з них є глухою.

5 варіант: балконні двері розташовуються посередині двох вікон, які можуть бути як глухими, так і відкривними.

Що щодо самого балкона?

Якщо у вас:

БАЛКОН ЗАСКЛЕНИЙ, то до його комплектації пред’являються менші теплоізоляційні і звукоізоляційні вимоги, тому що вже сам балкон / лоджія дають додатковий захист.

В даному випадку можна вибирати профіль з однокамерним або двокамерним енергозберігаючим склопакетом.

Якщо у вас:

БАЛКОН НЕ ЗАСКЛЕНИЙ, тоді до його комплектації застосовуються високі вимоги і тут вже необхідно використовувати теплий профіль (мінімум п’ятикамерні системи з двокамерним енергозберігаючим склопакетом, наповненим інертним газом).

Ми завжди раді Вам підібрати оптимальний варіант, виходячи з Вашого бюджету.

Фурнітура для балконного блоку повинна бути високої якості, тому що на балконні двері йде велике навантаження, яке не повинне збивати роботу дверної конструкції довгі роки.

Якщо Ваш балкон знаходиться на перших двох поверхах, тоді обов’язково потрібно, щоб в комплектації блоку була противовзломная фурнітура. А якщо у Вашій квартирі є маленькі діти, тоді варто подумати про обладнання ручок дверей і вікон спеціальними дитячими замками.

І пам’ятайте, що збереження всіх властивостей Ваших металопластикових вікон і дверей залежить від їх правильного монтажу. Довіряйте заміну балконного блоку і вікон фахівцям.


Залишилися питання? Чекаємо Ваших дзвінків і повідомлень.