Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Калькулятор вікон

(098) 545-45-95 (Kyivstar)

(093) 545-45-95 (Lifecell)

Відгуки

Руслан

Я придбав 3-ти кімнатну квартиру у Львові. У квартирі були дерев’янні вікна, лоджії не зашклені. Але виникла необхідність поміняти столярку на високоякісні вікна. Пройшовся по декількох фірмах. Нарахували надто високі суми за не дужі якісні вікна. Але мені пощастило. Мені…

Наталя

Дуже вам дякую за замовлення. Замовляла вікна та підвіконніки, дуже приємний та відповідальний продавець. Підкажить та порадить що краще, дякую. Вікнами задоволена і недорого порівняно з іншими. Дуже дякую. Багато вам клієнтів.

Андрій

Балкон перестав протікати. Вигляд чудовий. І зсередини, і з вулиці. А зараз інший балкон переробили, результат – стало світліше й у сто раз краще.

Андрій

Дякую за гарно виконану роботу! Робили засклення балкону 4 м. на 2 м. Врахували всі мої побажання. Задоволений підходом до роботи. Швидко. Якісно. Відповідально. Окремо дякую за пунктуальність.

остекление балкона Львов
Оксана

Якісно, оперативно. всього за тиждень у мене новенький гарненький балкон. Одного дня заміряли, наступного дня зварювальні роботи і через тиждень все доробили. Рекомендую.

балкон с нуля Львов
Сергій

Роботу виконали якісно і оперативно. При оформленні замовлення отримав багато корисних порад, які згодом дозволили оптимізувати витрати. Задоволенй, рекомендую.

Соломія

Робили балкон з нуля. Все зробили чудово, швидко, а головне якісно. Порадила би всім звертатися, поставляється з розумінням, багато підкажуть)

балкон с нуля Львов
Світлана

Дуже вдячні за професійність та якісно та швидко виконану роботу! Балконом дуже задоволені.

скління балкона Львів Віконна Фабрика
Наталія

Дуже дякую за свій новенький балкон! Робочі – молодці! Врахували всі мої побажання! І зараз і я можу порадуватися французькими вікнами! Швидкі терміни виконання – тиждень часу і балкон готовий, конкурентні ціни, нові погляди на інтер’єр.