Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Трикамерні і п’ятикамерні вікна: які вибрати? Відмінності, переваги, недоліки.

Відмінності трикамерного профілю від п’ятикамерного

Розглядаючи 2 варіанти металопластикового профілю (трикамерний і п’ятикамерний) ми будемо враховувати, що в них встановлений один і той же склопакет (однокамерний). Однокамерний склопакет складається з двох стекол по 4 мм., які знаходяться один від одного на відстані 16 мм. (складають одну повітряну камеру).

Рахуємо: 4+16+4=24 мм. Така ширина стандартного однокамерного склопакета.

У самому звичайному бюджетному варіанті склопакет заповнений повітрям, яке є відмінним теплоізолятором. Ми рекомендуємо встановлювати енергозберігаючі склопакети, які мають спеціальне напилення. Для більшої теплоізоляції склопакет також можна наповнювати інертним газом аргоном.

Чим більше повітряних камер в самому склопакеті, тим він тепліше, а оскільки склопакет займає максимальну площу вікна, то відповідно, будуть тепліше і вікна.

Тому, повертаючись до порівняння 2-х профілів, ми умовно вважаємо, що в них встановлено однаковий склопакет.

ВІКНА З ТРИКАМЕРНОГО ПРОФІЛЮ

Напевно Ви ще з часів шкільної програми з фізики знаєте, що повітря погано проводить тепло, тому саме їм і заповнені камери в металопластиковому профілі.

Ось 2 приклади теплоізоляції повітря:

  1. Трава під снігом не замерзає, тому що між сніжинками і травою є повітря, яке зберігає тепло.
  2. Стакан з кип’ятком. Якщо не видно пара, який йде зі склянки, коли ми відразу розуміємо, що вміст дуже гарячий, то наближаючи руку до склянки, ми не відчуємо тепла. Тільки наближення руки впритул до склянки повідомить нам, що в склянці кип’яток. Згадайте, коли Ви і Ваші руки замерзали на морозі і Ви, прийшовши в приміщення, хотіли зігрітися кружкою гарячого чаю або молока. На якій відстані Ви тримали свої долоні щодо цієї кружки? Не думаємо, що на відстані більшій 5 см., адже, як правило, для того, щоб зігріти руки об кружку з гарячим напоєм, ми обіймаємо саму кружку.

Те ж саме стосується і наших вікон. За вікном – мороз, а в будинку – тепло, оскільки повітря між склопакетом і профілем не дає знизити температуру повітря в приміщенні.

Трикамерний профіль вікна – профіль з трима повітряними камерами.

Армування профілю розміщується в середній камері профілю (в центрі) для жорсткості, надійності і міцності рами та стулки.

Застосування профілю з 3-ма камерами

Найчастіше його встановлюють в квартирах, які розташовуються в південній частині нашої країни або в квартирах з центральним опаленням, коли взимку йде постійне насичення приміщення теплом.

Також вікна з трикамерного профілю користуються величезною популярністю для скління балконів, лоджій і веранд, якщо вони використовуються як окреме нежитлове приміщення.

Якщо у Вас вікно маленької площі або Ви хочете засклити приміщення, до якого прилягає засклений балкон (лоджія), тоді Ви також можете розглянути цей формат профілю.

Вікна з трикамерного профілю вважаються найпопулярнішими через оптимальне співвідношення якості і ціни.

Пропоновані нами рішення з 3-камерного профілю:

  • Металопластикові вікна українського виробника: Steko S 300
  • Металопластикові вікна з німецького профілю: REHAU EURO-DESIGN 60 / ECOSOL-DESIGN 60 (ламінований профіль)
  • Тут Ви можете вивчити інші пропозиції нашої компанії: Вікна.

ВІКНА З П’ЯТИКАМЕРНОГО ПРОФІЛЮ

Оскільки цей профіль містить в собі 5 повітряних камер, він володіє кращими теплоізоляційними і звукоізоляційними властивостями.

Застосування профілю з 5-ю камерами

Це відмінне рішення для приватних будинків, котеджів, квартир з індивідуальним опаленням і т.д.

Ці вікна відмінно підійдуть для балконів і лоджій, які поєднані з прилеглою до них кімнатою або є окремим повноцінним приміщенням в квартирі, яке використовується, наприклад, під офіс, ігрову кімнату для дітей, тренажерний зал, кімнату для читання тощо.

У порівнянні з трикамерними системами, вікна з п’ятикамерного профілю коштують дорожче, але вони швидко себе окуповують, адже Ви будете витрачати менше грошей на обігрів приміщень (при індивідуальному опаленні).

Пропоновані нами рішення з 5-камерного профілю:

І пам’ятайте!

Збереження всіх заявлених виробником властивостей вікон збережеться тільки при правильному монтажі. Поганий монтаж може зіпсувати вікно будь-якої вартості.

Підводимо підсумки

Ми завжди можемо порекомендувати які вікна Вам найкраще вибрати з урахуванням особливостей приміщення, в якому вони будуть служити довгі роки, однак головне рішення – завжди за Вами. Ви бачите, що і перша, і друга профільна система – хороші, головне тут ще не помилитися з вибором виробника цих систем.

На вартість вікна буде також впливати фурнітура, на якій економити ми не рекомендуємо. Саме від неї залежить комфорт експлуатації вікон, які Ви будете щодня відкривати для провітрювання приміщення.

Порівнюючи цінові пропозиції на вікна від різних компаній, завжди звертайте увагу на 3 складові вікна:

  1. профіль,
  2. склопакет і
  3. фурнітура.

Гарного Вам вибору!

Завжди раді Вам у цьому допомогти, і пропонуємо вікна за найкращою ціною Львова як 1 Постачальник з офіційних заводів.