Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

На чому можна зекономити при купівлі вікон?

Економія при покупці пластикових вікон

Ви хочете замовити металопластикове вікно в кімнату або скління всієї квартири або будинку, але хочете максимально заощадити на замовленні? Давайте розглянемо декілька можливостей для цього.

1. На кількості вікон. Чим більше вікон Ви замовляєте, тим вигідніше пропозицію ми можемо Вам зробити. Набагато вигідніше зробити відразу повне скління квартири або будинку, ніж робити заміну вікон в кожній кімнаті окремо.

Теж саме стосується ремонту балкона або лоджії. Вигідніше робити комплексний ремонт.

2. На формі вікон. Будь-яка нестандартна форма (кругле, трикутне, трапециевидное) буде дорожче стандартної прямокутної форми вікна.

3. На розмірі вікна. Чим менше вікно, тим дешевше воно буде коштувати.

4. На кількості стулок. Чим більше конструкція має стулок, тим вона буде дорожче через видатковий матеріал при їх виготовленні.

5. На поворотно-відкидних стулках. Чим більше поворотно-відкидних вікон, тим конструкція буде дорожче через наявність в ній додаткової кількості профілю та фурнітури.

Наприклад, є трьохстулкове вікно. Дешевше буде зробити поворотно-відкидне вікно посередині конструкції, а з боків – залишити два вікна глухими.

В двостулкової металопластикової конструкції також – одне вікно глухе, друге – поворотно-відкидне.

По конфігурації вікон на балконі і лоджії ми пропонуємо відкривання вікон з урахуванням зручності їх експлуатації (краса, надійність, зручність догляду).

6. На ламінації вікна. Профіль стандартного білого кольору завжди буде дешевше ламінованого профілю. Вікно можна здешевити, роблячи ламинацию тільки з одного боку.

7. На кількості камер в профілі і склопакеті. Чим їх менше, тим вікно дешевше. Однак, ми ніколи не рекомендуємо ставити склопакет без енергозбереження, а кількість камер рекомендуємо підбирати з особливостями конкретного об’єкта.

Можна витратити гроші на найдешевший варіант неякісних вікон, а потім мучитися від постійно виникаючих з ними проблем (промерзання, грибок, протяг, перекіс стулки і тому подібне)

Про це читайте в нашій статті «Дешеві вікна Львів. Ризики для Замовника».

Ми пропонуємо вікна як 1 Постачальник з заводу тільки від надійних Виробників.

Наприклад, якщо балкон взимку не потребує додаткової теплоізоляції, то його скління можна виконати трьохкамерним металопластикових профілем з однокамерним енергозберігаючим склопакетом.

Також, якщо у Вас засклений балкон і Вам потрібно замінити балконний блок, який служить виходом на нього, то до нього також можуть пред’являтися занижені вимоги, так як балкон вже має додаткову тепло- і звукоізоляцію.

8. На додаткові аксесуари (підвіконня, відкоси, відливи, москітні сітки). Тут ми бачимо можливим економію на москітну сітку (просто її не інсталюючи) і на підвіконні (вибравши не дорогий варіант з пластика).

Замовити вікна Львів: додаткові витрати

  • Демонтаж старих вікон, отворів;
  • Монтаж металопластикових вікон;
  • Доставка вікон (залежить від вибору профілю);
  • Послуги з вивезення будівельного сміття.

Якщо Ви хочете замовити вікно ПВХ або скління квартири (будинку), тоді будемо раді Вашим дзвінкам і повідомленням. Постараємося зробити для Вас кращу пропозицію з урахуванням Ваших побажань, можливостей і особливостей об’єкта.