Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Ламіновані вікна Львів

Ламінація металопластикових вікон у Львові

Довговічність і простота в обслуговуванні, міцність і стійкість до перепадів температури, стійкість до ультрафіолетових променів і звуко-, теплоізоляція являється основними властивостями ламінованих металопластикових вікон, які підкреслюють ексклюзивність проектів Ваших будинків / квартир / офісів / адміністративних об’єктів.

Коли мова йде про ламіновані металопластикові вікна необхідно чітко розділяти ламинацию самих склопакетів, і ламинацию профілю.

Особливості ламінованих вікон

Ламініція склопакета відбувається за допомогою скріплення 2-х і більше стекол за допомогою спеціальної плівки, завдяки якої вікно буде мати високу міцність. Навіть якщо у Вас вийде розбити таке вікно – осколки від скла з нього не посиплються, а залишаться приліпленими на плівці. Перевага ламінації самих вікон складається як і в підкресленні їх індивідуальності (підкреслення ексклюзивного інтер’єру), так і в захисті від шкідливого впливу ультрафіолетових променів.

Особливості ламінованого профілю

Стандартний колір профілю – білий, але завдяки різним технологіям можна досягти будь-якого кольору. Принцип ламінування профілю полягає в нанесенні декоративної плівки з двох сторін за допомогою спеціального клею, який міцно фіксує матеріал. Ламінований профіль стійкий до перепадів температур, прямих сонячних променів і підвищеної вологості, що надовго зберігає колір плівки.

Як і звичайний профіль, так і ламінований – безпечний для здоров’я і має пожежостійкість.

Таким чином, ламінація профілю та склопакетів – відмінна можливість підкреслити не тільки індивідуальність Вашого будинку / квартири, але і Вашу індивідуальність як його (її) господаря.


Наша компанія “Віконна Фабрика” Львів пропонує Вам металопластикові ламіновані вікна за оптимальними цінами. Телефонуйте нам або пишіть, ми раді будемо відповісти на Ваші питання і безкоштовно зробити заміри для повідомлення точної вартості наших послуг.