Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Преміум монтаж – Теплий монтаж вікон

Теплий монтаж вікон

(Рясне-Руське)

Перед тим, як Замовник звернувся до нас, він вже зробив повний аналіз профільних систем та їх монтажу. Він був повністю інформаційно підкований по всіх складових вікон та комплектуючих теплого монтажу.

У нього було технічне завдання за яким він визначався з ким співпрацюватиме. Не хитра справа купити вікна, але інша справа – скомбінувати всі можливі опції: профіль, склопакет, наповнення склопакета, монтажна піна, елементи кріплення та їх кількість на віконні конструкції, теплий підставочний профіль, гідро- та пароізоляційні стрічки, примикання між вікном та теплим профілем, герметики; необхідний інструмент; акуратність на об’єкті по відношенню до складових та до майна Замовника; професійність кожного учасника процесу та простота спілкування для Клієнта.

У своїй роботі ми завжди чесні, тому під час перевірки всіх домовленостей Замовником проблем не виявилося. Облік всього вищеописаного і є преміум-монтаж, тобто теплий монтаж за ГОСТом (ДСТУ). Вартість таких робіт у нашій компанії – це не «цифри з неба», це середньостатистична ринкова вартість таких послуг.

 

Початкове звернення Клієнта було у період, коли в Україні спостерігався дефіцит склопакетів з енергозберігаючим напиленням. Ми дали гарантію, що з нами у нього таких проблем не буде, що стало для нього маленьким “+” у наш бік.

До замовлення вікон ми розглядали та додавали функціонал до металопластикових вікон (по всіх їх складових), тобто постійно обмірковували те, що можна покращити. Для Замовника була важлива ідеальність у всьому. Клієнт вник і розумів усі деталі та глибину. Цей проект будинку розробляли кілька архітекторів, з якими йшло узгодження запропонованих нами рішень (+ консультація інженерів з теплових мереж) і які давали своє «добро».

 

Крім вікон тут були дверні портали розсувних систем, які мали бути теплими, надійними і багатофункціональними для довготривалої експлуатації.

Якщо подивитися з боку, то для Замовника питання виконавця всього цього було непростим (не кажучи вже про ціну, яка мала бути адекватною і вписатися до бюджету).

Нам вдалося все реалізувати без помилок та проблем для Клієнта. На всі запитання ми намагалися давати швидкі відповіді із ясним роз’ясненням.

Нам дуже подобається, коли Замовники вникають у процес і їм важлива якість, тому що дуже часто ми продаємо вікна тільки тому, що виявилися дешевшими за інші. І, звичайно, нас дивують ситуації, коли ми даємо чудову ціну, але люди шукають варіанти ще дешевше без звернення уваги на такі фактори як якість систем, якість монтажу, гарантійні зобов’язання тощо.

 

Теплий монтаж вікон включив у себе:

 • Профіль Rehau Synego (7 камер рама, 6 камер стулка) з двосторонньою ламінацією “Антрацит” в масі антрацит;
 • Двокамерний склопакет 42 мм., в якому кожне скло має енергозберігаюче напилення іонами срібла, а повітряні камери між склом наповнені інертним газом Аргоном;
 • Ширина склопакета у дверях – 6 мм.;
 • Замість стандартної дистанційної рамки у склопакеті була використана тепла чорна дистанційна рамка у склопакеті, що додало крім теплових характеристик металопластикових конструкцій красу та унікальність;
 • Протизламна фурнітура G-U у максимальній комплектації;
 • На самих дверях – фурнітура Siegenia PSK 200Z з титановою ручкою;
 • Усі ручки на вікнах – протизламні із захистом для дітей;
 • Пароізоляційна стрічка Rehau;
 • Гідроізоляційна паропроникна стрічка Rehau;
 • Теплий підстановочний профіль + псул із герметиком;
 • Монтажна піна Rehau для зимового монтажу;
 • Турбошурупи Blaugelb Турбогвинт, які йдуть дорожче, ніж звичайні, але ідеальні для монтажу в газоблок;
 • Монтажні пластини товщиною 2 мм;
 • Для кращої адгезії використали праймер PENOSIL Premium PrimeFix. Їм оброблялася вся поверхня перед наклейкою стрічки;
 • Усі пластини були зароблени спеціальним герметиком.

 

Коли будете дивитися фото, зверніть увагу на кількість елементів кріплення на віконній стулці. Як правило, багато хто заощаджує їх щонайменше вдвічі.

 

Складністю була доставка вікон на 2-й поверх, на який не було сходів (була просто палета). Ми обговорювали в момент замірів, що на момент монтажу сходи зроблять, але нам довелося випробувати весь екстрим з підняття важких конструкцій зі склом без сходів. Вага одного склопакета на балконні двері становила 100+ кг. Гроші за це ми не брали.

 

За весь процес роботи нічого розбито або подряпано не було, при тому що на самому об’єкті не було ідеально чисто для виконання таких робіт.

 

Прикріплюємо відгук Замовника.

З радістю реалізуємо теплий монтаж вікон для Вашого проекту!

 

У наступній публікації окремо про розсувні системи дверей.