Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Дешеві вікна Львів

Дешеві вікна Львів

Бажаючи купити нові вікна, Ви можете зіткнутися з проблемою їх вибору, так як віконний ринок пістрявить пропозиціями. «Знижка 50%», «Купуєш 2 – третє вікно в подарунок», «До кінця акції «n годин, n хвилин і n секунд – встигни купити зараз, дешевше вже не буде» і інші яскраві рекламні оголошення націлені привернути Вашу увагу і зупинити Ваш пошук на собі.

В основному, якісні металопластикові вікна відомих виробників не будуть сильно відрізнятися за ціною в віконних компаніях, які є їх представниками.

Тут хочеться відзначити нашу перевагу. Здійснюючи постійний моніторинг ринку, і будучи 1 Постачальником відомих віконних заводів, ми прагнемо дати найнижчу ціну по Львову і Львівській області на всі віконні конструкції.

Ризики покупки дешевих вікон і дешевого монтажу:

Але коли перед Вами є ціна, яка значно нижче інших пропозицій, у Вас є ризики і про них ми хочемо поговорити в цій статті.

Ціна на віконну конструкцію може бути знижена за рахунок зниження її якості: використання дешевих складових, неякісної фурнітури, відсутність армування (його мінімальне наявність) тощо.

1. Зменшена товщина стінки профілю ПВХ

Пару міліметрів не сильно будуть помітні для людського погляду, але істотно відіб’ються на надійності конструкції.

Тонкий профіль не стійкий перед вітровими навантаженнями і перепадами температури. Він швидко вийде з ладу в вигляді поганого прилягання стулки до рами або тріщин.

Вихід: купуйте профіль зі стандартною товщиною стінки.

2. Низька якість екструзії профілю

Метод екструзії застосовується у виготовленні ПВХ-профілів. Якщо прискорити цей процес для зниження вартості віконного профілю, здешевити склад або зменшити час затвердіння, то він буде мати меншу міцність і буде схильний до деформації (покручений профіль).

Саме такі вікна вигоряють на сонці і згодом жовтіють, тому що в їх склад вносять зміни і не додають інгредієнт, що забезпечує стійкість кольору виробу.

3. Порушення армування профілю або його відсутність

Недостатнє армування профілю призводить до його деформації: провисання стулок, деформація рами, втрати жорсткості всієї конструкції.

Вибираючи вікно, обов’язково зверніть увагу на цю важливу складову вікна: вид армування і його ширина. Чим краще армування, тим міцніше і стійкіше буде металопластикове вікно.

4. Низькоякісний склопакет

Щоб склопакет не втратив своєї герметичність, він повинен комплектуватися на автоматизованому заводі. Основна причина розгерметизації склопакета – брак в процесі виробництва і помилки при монтажі.

5. Неякісна фурнітура

Не оригінальна фурнітура зі зменшеною кількістю точок замикання або фурнітура з пластиковими елементами призводить до продування стулки, її провисання, проблем з відкриванням / закриванням вікна.

Чим дешевше фурнітура, тим гірше вона регулюється.

Як правило, регулювання якісної фурнітури відбувається один раз при встановленні вікна і на довгі роки.

6. Непрофесійний монтаж вікна

Будь-яке дороге вікно може втратити свої переваги при його неправильному монтажі. Той, хто продає неякісні вікна, швидше за все, запропонує Вам і найдешевшу установку з використанням найдешевших матеріалів.

Довіряйте монтаж вікон тільки професійним бригадам.

7. Відсутність гарантійних зобов’язань

До нас неодноразово зверталися люди, яким нещодавно встановили вікна, але при виникненні проблем відмовилися усунути несправності. Тому, довіряйте компаніям з наявністю гарантійних зобов’язань.

 

Пам’ятайте, Ви купуєте вікно в довгостроковій перспективі. Уникайте найдешевших вікон для того, щоб не зіткнутися з вищеописаними проблемами, які ведуть до протягів, цвілі, грибку.

Для того, щоб купити якісне вікно, також не думайте, що воно повинно бути найдорожчим. Звертайтеся з консультацією до надійних Постачальників, звертайте увагу на вікна від відомих Виробників.