Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Калькулятор вікон

(098) 545-45-95 (Kyivstar)

(093) 545-45-95 (Lifecell)

Вікна у приватний будинок / на дачу

Металопластикові вікна в приватний будинок / на дачу у Львові

Особливість вікон для приватних будинків складається в тому, що найчастіше вони йдуть нестандартних розмірів, тому що проект кожного будинку / будівлі індивідуальний, але яким би воно не було (дерев’яним, з цегли або бетону), металопластикові вікна стануть відмінним рішенням для збереження тепла в зимовий період, зниження енерговитрат, звукоізоляції і створення інтер’єру.

Вибираючи вікна, Ви можете отримати безкоштовну консультацію в нашій компанії, зателефонувавши нам, залишивши заявку на дзвінок, поставивши запитання або викликавши замірщика. Варто враховувати, що рішень для різних типів будинків може бути декілька і необхідно розглянути переваги всіх варіантів скління для вибору оптимального.

Також, кожна кімната в приватному будинку має свої особливості, з якими Ви можете познайомитися, вибравши потрібний Вам розділ.

При комплексному замовленні вікон для приватного будинку в нашій компанії існує система знижок.

Ціна на металопластикові вікна залежить від типу конструкції, кількості склопакетів, профілю, фурнітури та інших комплектуючих, монтажу і демонтажу і т.д. Ми раді Вам запропонувати широкий вибір по всім цим складовим. З огляду на Ваш бюджет, ми зможемо разом підібрати відповідні вікна в будь-яку кімнату Вашого будинку, детально обговоривши переваги і відмінності різних конструкцій. У нашій компанії Ви отримаєте оптимальне співвідношення якості і ціни.

Правильні розміри вікна

Початкова мета будь-якого вікна – це забезпечення достатнього проникнення сонячного світла в приміщення і регуляція мікроклімату.

Гарне вікно повинно бути правильним у всьому. І якщо Ви зараз цікавитеся вікнами в будинок, де з віконним прорізом можна щось зробити (якщо Вам не подобаються його характеристики) або тільки знаходитесь на етапі проектування будинку і вікон в ньому, то сподіваємося, що наші рекомендації Вам допоможуть.

Для того, щоб в кімнату потрапляла достатня кількість світла, необхідно, щоб співвідношення віконного прорізу від площі підлоги було: 1/8 … 1/5. Якщо ж під вікнами передбачена посадка дерев або вони там вже ростуть, то віконні прорізи можна збільшувати, враховуючи тінь від рослинності.

Також, світ не стоїть на місці і вже на зміну звичайним вікнам йдуть панорамні вікна. Якщо Вам подобається максимальне освітлення і з вікон Вашого будинку відкривається прекрасний вид на місто / природу / ділянку біля будинку, тоді цей варіант вартий уваги. Головне, що потрібно врахувати при склінні будинку панорамними вікнами – теплоізоляційні властивості віконних конструкцій і якість монтажу.

Також завжди потрібно враховувати те, на яку сторону виходять вікна: на північ або на південь. Вікна з північного боку все ж таки не рекомендується робити дуже великими, а кімнати з ними не використовувати під дитячу або спальню.

Розміщення віконних стулок

Кількість віконних стулок і їх розміщення також мають значення. Розрізняють одно-, двох-, трьох- і багатостулкові металопластикові вікна. За співвідношенням ширини і висоти стулки з урахуванням освітлення і зовнішнього вигляду рекомендують пропорції: 3:5, тобто якщо ширина вікна 1.5 метра, то оптимально робити двостулкове вікно; якщо ширина вікна більше 2-х метрів – трьохстулкове і так далі.

Коли вікно має велику висоту, то зверху рекомендовано розміщувати горизонтальну фрамугу. А кількість стулок необхідно продумати виходячи зі зручності в провітрюванні і догляду за вікном.

Віконна Фабрика Львів

Основні переваги металевопластикових вікон

  • Довговічність і міцність. Термін служби металопластикових вікон при правильному монтажі досить великий – до 40 років. Це обумовлено міцністю конструкції, де основою є металевий каркас, а по всьому периметру йде оснащення гумовим ущільнювачем. Також металопластикові вікна стійкі до перепадів температури і не деформуються під дією вітру, холоду, вологи, тепла і спеки.
  • Теплоізоляція. У старих віконних конструкціях найбільш вираженою проблемою є проблема втрати тепла (через вікно може йти до 80% тепла). Сучасні металопластикові вікна завдяки своїй герметичності і будові вирішують цю проблему і сприяють збереженню тепла у Вашій квартирі, підтримуючи необхідний мікроклімат.
  • Звукоізоляція. Ступінь звукоізоляції залежить від кількості камер в склопакеті – чим більше камер, тим менше шуму. Установка різних по товщині стекол скорочує чутність вулиці на 5 ДБ (децибел). Це стосується і повітряного проміжку між стеклами – різна товщина повітряних камер зменшує шум з вулиці. При виборі віконних конструкцій варто робити акцент і на фурнітурі, яка виконує завдання щільного прилягання віконних стулок до рами. Стосовно герметичних прокладок між складовими елементами, ми рекомендуємо, щоб їх було мінімум дві. Але, навіть однокамерний склопакет має значні переваги в звукоізоляції над звичайним склом. Однак, при неправильній установці металопластикових вікон всі їхні переваги, на жаль, можуть бути втрачені.
  • Екологічність. У сучасному світі ми часто маємо справу з виробами з пластика. Це і харчові упаковки, і одноразовий посуд, шприци і т.д. Тому, в екологічності металопластикових конструкцій сумніватися не варто, шкоди здоров’ю вони не завдають.
  • Різні способи відкривання. Звичайне вікно володіє тільки одним способом відкривання, металопластикові ж можуть похвалитися кількома: поворотним, поворотно-відкидним і фрамужним способом, що зручно в регулюванні потоків повітря і шуму.
  • Простота в догляді. Роблячи свій вибір в сторону металопластикових вікон, Ви можете забути про те, що вікна потрібно фарбувати або покривати лаком, тому що даний вид вікон в цьому не має потреби. Бруд з таких вікон легко забирається мильними або порошковими розчинами; для миття скла на ринку також існує величезна кількість спеціальних засобів. Рекомендація: 1 раз на рік чистити фурнітуру і змащувати гумовий ущільнювач.
  • Різноманітність. Різноманітність металопластикових вікон досить широка і ми можемо запропонувати відповідний варіант саме для Вашого інтер’єру. Тут Ви можете вибрати вікно і за колірною гамою (кольору самого пластику), і за формою вікна: квадратне, прямокутне, кругле, арочне, трикутне.
  • Доступність в ціні. Розвиток технологій значно прагне вперед і якщо раніше металопластикові вікна були занадто дорогим задоволенням, зараз вони красуються в оселях більшості жителів нашої країни.

Вікна Львів

Як бачимо, переваг у металопластикових вікон дуже багато. Ми впевнені, що зробивши свій вибір на їхню користь, Ви залишитеся задоволені!