Замовити дзвінок

Ваше ім'я*

Ваш телефон*

Тема

Калькулятор вікон

(098) 545-45-95 (Kyivstar)

(093) 545-45-95 (Lifecell)

Вікна для балкона / лоджії

Вікна для балкона / лоджії  Львів та Львівської області

Засклення балконів і лоджій – трудомісткий процес, який дуже часто пов’язаний з ремонтом самого балкона / лоджії або поєднанням їх з кімнатою. Наша компанія рада Вам запропонувати послуги по комплексним ремонтним роботам, тому що вже протягом декількох років ми професійно займаємося цим напрямком. Приклади виконаних нами робіт Ви можете подивитися на нашому другому сайті «Ваш Балкон» http://vashbalkon.lviv.ua/portfolio/, а в розділі http://vashbalkon.lviv.ua/services/ побачити перелік послуг, які ми готові для Вас виконати.

Звичайно ж, раціонально використовувати балкон / лоджію як додаткову площу (створюючи робочі кабінети, місця для зберігання консервації, речей, кімнату відпочинку і т.п.), адже після їх скління, Ви автоматично створюєте додаткове утеплення самої квартири, захист балкона / лоджії від різного виду опадів, спеки, комах і злому. Це як і естетично приємно, так і дає додаткову звукоізоляцію прилеглої до балкону / лоджії кімнаті.

Ми раді Вас безкоштовно проконсультувати по будь-якому варіанту скління балкона / лоджії, з’єднання їх з кімнатою, розширення або створення балкона з нуля (заливки плити).

Вікна Львів балкон Віконна фабрика